چه نقشی باید کتابهای درسی در آموزش بازی کند؟

آیا مدرسه شما از کتابهای درسی برای آموزش و یادگیری استفاده می کند؟ آیا موضوعات خاصی وجود دارد که فکر می کنید کتاب های درسی مهم هستند؟
دانش آموزان دبیرستانی کلاس در سیدنی ، اوهایو.
دانش آموزان دبیرستانی در کلاس در Sidney ، اوهایو. اعتباری . مگان جلیجر / خبرگزاری فرانسه - پرست - گتی ایماژ

توسط نیکول دانی

14 ژانویه سال 2020

تمام سوالات نظر دانشجویی ما را در اینجا بیابید.

آیا معلمان شما از کتابهای درسی به صورت کلاس و یا برای تکالیف خانه استفاده می کنند؟ آیا کلاسهای خاصی وجود دارد که فکر می کنید کتاب های درسی به خصوص برای یادگیری مفید هستند؟ آیا موضوعات دیگری وجود دارد که شما ترجیح می دهید راه دیگری را یاد بگیرید؟

دانا گلدشتاین ، نویسنده رومه نیویورک تایمز ، پنج ماه گذشته را صرف خواندن 43 کتاب درسی متوسطه و دبیرستان کرد. در "دو کشور. هشت کتاب درسی. دو داستان آمریکایی. "، خانم گلدشتاین درباره تفاوت های بین کتابهای درسی مهم که از سال 2016 در تگزاس و کالیفرنیا منتشر شده است می نویسد:

در کشوری که نمی تواند در مورد سؤالات اساسی به توافق برسد - سرمایه داری محدود چگونه باید باشد ، چه مهاجران یک بار باشند و چه رونق داشته باشد ، تا چه اندازه میراث برده داری به شکل زندگی آمریکایی ادامه می دهد - ناشران کتاب درسی در وسط گرفتار هستند. در مورد این سؤالات و سایر موارد ، مطالب کلاس نه تنها سایه انداخته ت است ، بلکه به شکل گیری نسلی از رای دهندگان آینده نیز کمک می کند.

محافظه کاران برای ارتقاء میهن پرستی ، برجسته کردن تأثیر مسیحیت و تجلیل از پدران بنیانگذار ، در مدارس جنگیده اند. در سخنرانی ماه سپتامبر ، رئیس جمهور ترامپ علیه "چپ رادیکال" هشدار داد که می خواهد "تاریخ آمریکا را از بین ببرد ، آزادی مذهبی را نابود کند ، دانش آموزان ما را با ایدئولوژی چپ گره بزند."

چپ با توجه به تجربیات گروههای حاشیه نشین مانند افراد بردگی ، ن و بومیان آمریکایی ، باعث شده تا دانشجویان بیشتر از زمین به بالا و از پایین به پایین با تاریخ روبرو شوند.

مقاله ادامه دارد:

تفاوتهای موجود در نسخه های ایالتی را می توان به چندین منبع پی برد: استانداردهای مطالعات اجتماعی دولتی؛ قوانین ایالتی؛ و بازخورد پانل های منصوب شده در اتاق کنفرانس هتل ساکرامنتو و آستین ، برای بررسی پیش نویس ها.

درخواست ها از پانل های مرور کتاب های درسی ، که به جزئیات پرشور به ناشران ارسال می شود ، بعضی اوقات روش های گرانولی را نشان می دهند که ایدئولوژی می تواند بر نگارش تاریخ تأثیر بگذارد.

یک پانل در کالیفرنیا از ناشر مک گرا هیل خواسته است در توصیف حملات بومیان آمریکایی قرن نوزدهم به سفید پوستان از استفاده از کلمه "قتل عام" جلوگیری کند. یک هیئت تگزاس از پیرسون خواسته است تا تعداد ونی را که اعلامیه استقلال را امضا کرده اند ، ذکر کند و اعلام کند که بنیانگذاران این کشور از الهام بزرگ پروتستان الهام گرفته شده اند.

تمام اعضای هیئت کالیفرنیا مربیانی بودند که توسط هیئت دولت آموزش و پرورش انتخاب می شدند و اعضای آنها توسط جری براون ، دموکرات سابق منصوب شده بودند. تابلوی تگزاس ، که توسط هیئت دولت آموزش و پرورش تحت سلطه جمهوری خواهان منصوب شده ، از مربیان ، والدین ، ​​نمایندگان تجارت و یک کشیش و تمدار مسیحی تشکیل شده است.

اندکی پس از انتشار مقاله ، بسیاری از خوانندگان تایمز در اظهارات و در رسانه های اجتماعی پاسخ دادند. در ادامه مقاله "خوانندگان به نگاه ما به ت کتابهای تاریخ آمریکا پاسخ می دهند" ، خانم گلدشتاین برخی از این نظرات را برجسته می کند.

او متوجه شد بسیاری از خوانندگان از تفاوت در تفسیر و ارائه تاریخ بین دو کشور آفریقایی و آمریکایی متاثر شده اند. به عنوان مثال ، کیت بویکین ، مفسر CNN:

هر دو کتاب درسی کالیفرنیا و تگزاس دوره رنسانس هارلم را آموزش می دهند. اما کتابهای مدرسه تگزاس می گویند که برخی منتقدین "کیفیت ادبیات تولید شده را رد کردند". کالیفرنیا پرواز سفید به حومه را در دهه 50 توضیح می دهد. تگزاس از نژاد آنها نام نمی برد.

معلمان و خوانندگان دیگری بودند که مزایا و آینده کتاب های درسی را زیر سوال می برد:

یک معلم ، پگی وارن ، در توییتر خود نوشت که این مقاله "تقویت تصمیم من برای استفاده نکردن از کتاب درسی تعیین شده در کلاس من است!" منابع اولیه راهی برای رفتن هستند! "

برخی از مردم سوال کردند که دانش آموزان از کتب درسی تا چه حد خودداری می کنند. اما برخی دیگر پاسخ دادند که کتابهای درسی به عنوان راهنمایی معلمان در مورد چگونگی تمرکز دروسشان ، می توانند تأثیرگذار باشند.

https://ketabkonkour.com/product-category/کمک-آموزشی/انتشارات/لوح-برتر/

جیمز ، خواننده تایمز در لس آنجلس ، اظهار داشت: "من دانشجویان سال اول کالج را تدریس می کنم. کسانی از شما که فکر می کنید این کتابهای درسی تأثیر کم و یا هیچ تأثیری بر آموزش دانش آموزان ندارند ، ساده لوحانه هستند. من هر روز تفاوت را می بینم. بعضی از ایالت ها تاریخ بهتری را آموزش می دهند. "

رومه نگار کوین درام با نوشتن در وب سایت مادر جونز گفت: "من از هر دو کتاب درسی متنفرم. من این روزها از همه کتاب های درسی متنفرم. همه آنها را به نصف برش دهید! از درج های جعبه ای بی پایان و نکات جالب درباره بحث احمقانه خلاص شوید. "اما نمودارهای بیشتری را اضافه کنید! اگر مجبور شده ام از آمریکا آمریکا را از یکی از این هیولاهای خسته شده و خرد شده یاد بگیرم ، احتمالاً از تاریخ متنفرم. "

برخی از خوانندگان پیشنهاد کردند که یک برنامه درسی ملی برای اطمینان از ثبات تفسیر در سراسر ایالات متحده وجود داشته باشد

برای خرید کتاب های کمک درسی بهبانک کتاب کنکورمراجعه کنید.

خرید کتاب های کمک درسی

درباره کتابهای درسی نسخه بین المللی چه باید دانست

اشتباهات رایج استفاده از کتاب های کمک درسی

چه نقشی باید کتابهای درسی در آموزش بازی کند؟

کتاب درسی و دیگر کمک های مزایای آموزشی

نحوه پس انداز در کتابهاي درسي دانشگاه

10 کتاب درسي حساب برتر

آيا کتاب هاي درسي براي درک مطلب اهميت دارند؟

، ,درسی ,کتاب ,های ,کتابهای ,آموزش ,کتاب های ,کتابهای درسی ,کتاب درسی ,های درسی ,دانش آموزان

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود انواع فایل xppt پی سی فا مزه هاي شيک ايراني چگونه محیط مدرسه را دل انگیز و دل پذیر کنیم . پیشتاز پمپ مطالب اینترنتی درخشش modara فروشگاه اینترنتی کتاب عباسی